+38 (095) 835-11-56

Що входить до складу сигарети?

В Україні сьогодні суворо регулюється питання, пов'язане з тютюновими виробами. Це стосується і виробників, і повноліття користувачів. Але найважливіше – це склад сигарет та інших тютюнових виробів, які є у доступі користувачів не тільки до роздрібних магазинів, а й до оптових інтернет-майданчиків. Клієнт завжди повинен знати, що входить до складу тієї чи іншої сигарети, обираючи для себе не просто улюблені смаки та найменування виробників, а й віддаючи перевагу дійсно якісній продукції, що має всі відповідні ліцензії.

Інтернет-магазин «Сігі Опт» пропонує своїм клієнтам виключно перевірену продукцію, яка не просто гарна на смак, але й не завдасть великої шкоди. Кожен із нас знає, що куріння шкодить нашому з вами здоров'ю. Однак, вибираючи перевірені марки з прозорим складом, можна зменшити ризик і знати, що ми вдихаємо разом з тютюновим димом.Тютюнові вироби – що являють собою

Тютюновий виріб є таким продуктом, який повністю або частково має у своєму складі листя тютюну (цілісні або перемелені на різні фракції). Деякі з них призначені для жування, смоктання чи вдихання через ніс. Проте, більшість із них – куряться. Абсолютно всі тютюнові вироби, які ми звикли курити, поділяються на два основні види:

  • Курильні вироби
  • Бездимна продукція

До асортименту першої категорії ми відносимо сигарети, сигари, сигарили, а також кальян. Що стосується другої, то вживати тютюн без утворення диму (не підпалюючи його) можна, використовуючи нюхальний або жувальний тютюн, снюс або зовсім новий вид виробів – електронні сигарети та стіки для спеціалізованих нагрівальних пристроїв, які дозволяють вдихати пар тютюну, що нагрівається, без підпалювання виробу і, відповідно, виділення диму.

Що знаходиться у складі цигарок – розберемося у темі разом

Всі тютюнові вироби бувають найрізноманітніших форм, видів та форматів. Вони відрізняються за смаком, за способом використання, за марками виробників та за своїм складом. До складу сигарет Мальборо або будь-яких інших виробників входить велика кількість різних сполук, серед яких варто виділити найвідоміші, відсоткове співвідношення яких у тютюнової продукції найбільше:

  • Нікотин є у всіх сигаретах, так як є невід'ємною частиною тютюну. За своєю хімічною природою нікотин відноситься до алкалоїдів. В середньому в одній сигареті може бути від 2 до 10 мг нікотину. У процесі куріння він швидко всмоктується у кров і сягає нейронів головного мозку. Там сприяє стимуляції окремих нейромедіаторів, а також сприяє виробленню дофаміну – гормону радості та задоволення.
  • N-нітрозаміни – великий клас сполук, які містять у своєму складі азот. Звичайно, багато хто з них призводить до мутацій і є канцерогенами. Однак, згідно з дослідженнями, цигарки відомих марок, які дбають про склад пропонованої продукції, мають у своєму складі зовсім незначну їх кількість, чого не скажеш про підробки.
  • Бензол вважається доведеним канцерогеном. за своєю суттю це продукт горіння, який впливає на організм людини не найкращим чином. Також, як і у випадку з N-нітрозамінами, варто гранично уважно вибирати тютюнову продукцію і віддавати перевагу сертифікованій, оскільки частина бензолу в сигаретах відомих марок набагато нижча.
  • Ароматичні аміни – особливі хімічні сполуки, яких слід уникати. Якщо ми говоримо про склад тютюну для сигарет відомих виробників, то частка ароматичних амінів дуже низька.
  • Формальдегід та Ацетальдегід – дві відомі сполуки, які належать до групи альдегідів і можуть негативно впливати на здоров'я людини при надмірному вживанні або за невідповідності самої продукції встановленим нормам.

Звичайно, склад сигарет ЛД, склад сигарет Ротманс або інших марок може дещо відрізнятись один від одного. Але варто пам'ятати про те, що багато виробників (зокрема підпільні) не контролюють це питання і можуть надавати тютюнову продукцію зовсім низької якості. Цілком очевидно, що низькосортні сигарети можуть містити і акролеїн, і інші альдегіди, і навіть поліароматичні вуглеці, які дуже негативно впливають не тільки на нервову систему людини, але позначаються і на здоров'ї інших органів – сечостатеву систему, кров, утворення ракових пухлин. У дітей та дорослих може знизитись показник IQ, а куріння під час вагітності здатне викликати мутації плода.

Дуже важливо усвідомлено підходити до вибору всього, що оточує нас у цьому світі, у тому числі і до тютюнових виробів, якщо ви курець. Ставтеся до життя усвідомлено. А якісні сигарети від відомих марок із якісного тютюну можна замовити оптом в інтернет-магазині «Сігі Опт».


612 15.05.2023
0