+38 (095) 835-11-56

О компании

Наш інтернет магазин працює виключно на позитивний результат між покупцем та офіційним постачальником тютюнової продукції в Україні.  У нас на сайті ви зможете купити сигарети в роздріб або оптом за найдоступнішими цінами на ринку.

Наш магазин надає можливість купити сигарети в Ужгороді, Києві, Івано-Франківську, Чернівцях, Вінниці, Рівному, Дніпрі, Сумах, Львові, Тернополі, Кіровограді, Харкові, Одесі, Полтаві, Запоріжжі, Хмельницькому, Чернігові, Луцьку, Миколаєві, Житомирі, Черкасах, Херсоні та інших містах України.  В даний час ми пропонуємо широкий асортимент тютюнових виробів.  І пропонуємо одну із найнижчих цін на ринку серед конкурентів у цій сфері.

Наш магазин представляє широкий список цигарок, зокрема ви можете купити цигарки Compliment, Camel, Parliament, Jin Ling, Kent, Marvel, Marlboro, Lucky Strike, Marlboro, "Прима", "Астра" та інші.  Кожен тиждень список наявності та ціни оновлюється для повної зручності та дотримання повної відсутності розбіжностей з боку наших клієнтів.

Для повної зручності Ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших консультантів у будь-який час.  Ми максимально розуміємо бажання наших клієнтів, тому Ви можете купити сигарети в роздріб без передоплати післяплатою Нової Пошти.

Для постійних клієнтів діє система знижок.  Купуючи оптові позиції знижка гарантована кожному клієнту.  Також за потреби оптових закупівель в асортименті ми надаємо можливість збірного ящика з різних позицій.

Також ми запрошуємо клієнтів до співпраці за системою дропшипінг.  Все безперечно просто.  Ви знаходите клієнта.  Оформляєте замовлення на веб-сайті.  Ми надсилаємо замовлення клієнту за вашою ціною з націнкою.  Клієнт забирає замовлення – ми скидаємо Вам різницю вашої націнки на товар.  Вдалих покупок!

0